Masaż miodem

 Masaż miodem umożliwia intensywną detoksykację organizmu przez skórę. Poprzez naprzemienne przykładanie i odrywanie lepkiej dłoni od ciała pobudzane jest krążenie krwi, ujędrnia się skóra, wzmacniają się naczynia krwionośne, łagodzą bóle reumatyczne. Ponadto masaż miodowy, działa odżywczo na całą skórę.
 
Zabieg rozpoczyna się od naniesienia miodu na skórę. Po wstępnym rozprowadzeniu miodu po powierzchni skóry i roztarciu go do chwili utracena poślizgu przystępuje się do stosowania metody odpowiedniego przykładania i odrywania dłoni od ciała. Podczas masażu, z miejsc zmienionych chorobowo, miód połączony z toksynami i solami wydobywa się na powierzchnię skóry w postaci "szlamu" (o konsystencji ugniecionego ciasta), koloru zazwyczaj szarego. 
 
Dokładnie widać, które obszary ciała są chore, a które zdrowe. Tam, gdzie narządy pracują prawidłowo, ciało jest gładkie bez oznak powierzchniowych. Natomiast w miejscach dotkniętych chorobą podczas zabiegu na skórze widać znaczne ilości wydobywającego się "szlamu".

_____________________________________________________________________________________________________

Cennik: 1 sesja masażu miodem, to koszt 90 zł.
Płatność: gotówka lub karta.

W celu umówienia wizyty proszę dzwonić na nr tel.: 734688640