Personel

Andrzej

 
Jestem chiropraktykiem, hipnoterapeutą, terapeutą wisceralnym, masażystą, pasjonatem filmu, fotografii, muzyki. Sztuka towarzyszyła mi od zawsze, była obecna w moim dzieciństwie, latach młodości i jest w wieku dojrzałym. 

Mam wykszałcenie wyższe, ukończyłem dwie szkoły artystyczne, studia podyplomowe, oraz przeszedłem wiele szkoleń i kursów zarówno z dziedziny terapii naturalnych jak i innych związanych z rozwojem moich pasji, z rozwojem osobistym. Lubię poznawać, uczyć się, rozwijać.

Od zawsze towarzyszyła mi aktywność fizyczna. W wieku 15-tu lat rozpocząłem swoją przygodę z siłownią i amatorskim treningiem kulturystycznym. Później przyszedł czas na inne rodzaje aktywności sportowej, takie jak sporty walki (karate, krav-maga), jazda konno, narciarstwo, szermierka, strzelectwo.

Niestety, gdy przekroczyłem 34. rok życia złe przyzwyczajenia żywieniowe, nierozsądne testowanie diet, oraz stres, zaprowadziły mnie przed oblicze służby zdrowia. Pojawiły się problemy reumatyczne tak dokuczliwe, że zmuszony byłem zrezygnować z treningów siłowych. Rozpocząłem kilkuletni rajd po lekarzach, wykonałem dziesiątki badań, które pochłonęły mnóstwo pieniędzy. Efekty leczenia metodami konwencjonalnymi okazały się mizerne i postanowiłem skorzystać z tego co proponuje medycyna ludowa, ze sposobów tzw. niekonwencjonalnych. Przeznaczyłem wiele godzin na poszukiwania własne.

Dzięki naturalnym metodom, wróciłem do uprawiania sportów. Na swojej drodze spotkałem ludzi, którzy dzieląc się ze mną swoją wiedzą zaszczepili we mnie wiarę w skuteczność terapii naturalnych/terapii manualnych, które potrafią wpłynąć na poprawę samopoczucia i zdrowia. Rozwijam swoją pasję, by móc swoimi umiejętnościami pomagać innym.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W celu umówienia wizyty proszę dzwonić na nr tel.: 734-688-640
tutaj.pracuje500.jpg